Kniha Beautiful English

Vylepšujte svoji slovní zásobu s cvičebnicí Beautiful English.
Stačí 5 minut denně pro vytvoření si studijního návyku. Čeká vás jednoduchý a systematický koncept, který může být inspirací i pro budoucí studium. Pro pokročilé studenty (B2-C1 úroveň) a milovníky angličtiny.

Zvládnutelná

Cvičebnice je koncipována tak, aby s ní zvládl pracovat kdokoliv. Stanovuje realistické cíle: 60 dní neboli 2 měsíce je období, které určitě dokážete věnovat angličtině. Každý den je naplánovaný stručně, jasně a jednoduše, nic co by nešlo zvládnout v běžném dni.

Systematická

V procesu učení je důležitá systematičnost, a na tom si tato knížka zakládá. Každý den se podíváte na 1 slovíčko/frázi a vždy po 5 dnech si formou kvízu zopakujete nově nabyté znalosti. Zvyknete si na systém, který pak můžete sami aplikovat na vlastní slovíčka a další učení se jazyka.

Pro ty, kdo nemají čas

„Nestíhám, nemám čas, spěchám.“
Tyto věty slýchávám od svých studentů nejčastěji, a právě proto jím jdu vstříc. Práce s touto knížkou vám zabere maximálně 5 minut denně, což zvládnete třeba u ranní kávy nebo odpolední pauzy. Důležité je vytrvat a každý den tomu chvilku věnovat.

praktická

Cvičebnice je praktická jak obsahově, tak i vizuálně. Formát A5 se vám vejde do tašky, najde si místo na pracovním stole nebo se hodí i s sebou na cesty. Vzhled je záměrně čistý a jednoduchý.
Obsahově jsem vybírala jazyk a příklady, které skutečně v praxi uslyšíte a použijete. Nejedná se o náhodný výběr slovíček, ale skutečně praktické výrazy, se kterými se můžete běžně setkat.

Ověřená

Cvičebnici jsem tvořila na základě svých učitelských/lektorských zkušeností, takže věřím, že tento způsob obohacení slovní zásoby může studentům skutečně pomoct. Veškerý obsah je ověřen rodilými mluvčími.

ukázka zdarma!

Neslibuji vám žádné zázraky za 60 dní, ale jeden ze způsobů, jak postupně a poctivě pracovat na své slovní zásobě. Když si vytvoříte spolu s cvičebnicí studijní návyk, může být pro vás tento koncept inspirací, jak pracovat s angličtinou dál samostatně.

parametry

POČET STRAN: 182
VAZBA: měkká
HMOTNOST: 300 g
ISBN:  978-80-11-00342-5
ROK VYDÁNÍ: 2021
JAZYK: čeština, angličtina
TISK A VAZBA:  Gill, s.r.o.
NAKLADATEL: Eva Bystričanová
PRO KOHO: pro pokročilé studenty (B2-C1 úroveň)

KVÍZY online

Procvič si pokročilou slovní zásobu formou mých online kvízů.

Testy jsou ideálním doplňkem ke studiu knížky Beautiful English, nebo jen nezávazným procvičováním pokročilé slovní zásoby.

proč a pro koho

If you wish to SPEAK BEAUTIFUL ENGLISH, you are in the right place at the right time.

Projekt BEAUTIFUL ENGLISH je tady pro všechny ty, co už mají jistou znalost angličtiny a chtějí ji posouvat ještě dál.

O mně

Jsem Eva a pomáhám pokročilým studentům angličtiny vylepšovat jejich znalosti, tak aby mluvili krásně a co nejvíc se přiblížili angličtině rodilého mluvčího.