Kniha Beautiful English

Vylepšujte svoji slovní zásobu s cvičebnicí Beautiful English.
Stačí 5 minut denně pro vytvoření si studijního návyku. Čeká vás jednoduchý a systematický koncept, který může být inspirací i pro budoucí studium. Pro pokročilé studenty (B2-C1 úroveň) a milovníky angličtiny.

Zvládnutelná

Cvičebnice je koncipována tak, aby s ní zvládl pracovat kdokoliv. Stanovuje realistické cíle: 60 dní neboli 2 měsíce je období, které určitě dokážete věnovat angličtině. Každý den je naplánovaný stručně, jasně a jednoduše, nic co by nešlo zvládnout v běžném dni.

Pro ty, kdo nemají čas

„Nestíhám, nemám čas, spěchám.“
Tyto věty slýchávám od svých studentů nejčastěji, a právě proto jím jdu vstříc. Práce s touto knížkou vám zabere maximálně 5 minut denně, což zvládnete třeba u ranní kávy nebo odpolední pauzy. Důležité je vytrvat a každý den tomu chvilku věnovat.

Ověřená

Cvičebnici jsem tvořila na základě svých učitelských/lektorských zkušeností, takže věřím, že tento způsob obohacení slovní zásoby může studentům skutečně pomoct. Veškerý obsah je ověřen rodilými mluvčími.

parametry

POČET STRAN: 182
VAZBA: měkká
HMOTNOST: 300 g
ISBN:  978-80-11-00342-5
ROK VYDÁNÍ: 2021
JAZYK: čeština, angličtina
TISK A VAZBA:  Gill, s.r.o.
NAKLADATEL: Eva Bystričanová
PRO KOHO: pro pokročilé studenty (B2-C1 úroveň)

KVÍZY online

Procvič si pokročilou slovní zásobu formou mých online kvízů.

Testy jsou ideálním doplňkem ke studiu knížky Beautiful English, nebo jen nezávazným procvičováním pokročilé slovní zásoby.

proč a pro koho

If you wish to SPEAK BEAUTIFUL ENGLISH, you are in the right place at the right time.

Projekt BEAUTIFUL ENGLISH je tady pro všechny ty, co už mají jistou znalost angličtiny a chtějí ji posouvat ještě dál.

O mně

Jsem Eva a pomáhám pokročilým studentům angličtiny vylepšovat jejich znalosti, tak aby mluvili krásně a co nejvíc se přiblížili angličtině rodilého mluvčího.