O projektu

Jste tady správně pokud chcete:

  • stravitelné dávky angličtiny  na každý den
  • mluvit správně, spisovně a krásně
  • obohacovat svojí slovní zásobu
  • přiblížit se co nejvíc angličtině rodilého mluvčího
  • eliminovat naučené chyby a vyhýbat se takzvané „Czenglish“
  • procvičovat to, co už umíte
  • mluvit sebevědomě a mít angličtinu v lásce

Všechny produkty připravuji spolu s rodilými mluvčími.

Více

Angličtina je krásná!

Projekt BEAUTIFUL ENGLISH je tady pro všechny ty, co už mají jistou znalost angličtiny a chtějí ji posouvat ještě dál.

Jako lektorka angličtiny mám už několik let zkušeností a nejčastěji se v praxi setkávám se studenty, kteří se jakoby „nějak domluví“, ale víme, že v dnešní době to už nestačí. Chceme mluvit hezky a cítit se u toho dobře a sebevědomě, vyjádřit všechno co máme na mysli těmi správnými slovy. Nechceme mít stres, cítit se nejistě a po každé větě si v hlavě říkat, zda jsme zas neudělali chybu. Produkty a služby v rámci tohoto projektu jsou a budou připravované na základě mých zkušeností: v praxi vidím, co studenti nejčastěji potřebují a chtějí. Všechny produkty a materiály jsou ověřeny rodilými mluvčími.

Všichni jsme jiní, a proto si každý může najít svojí cestu i tady. Můžete si vybrat knihu, videokurz nebo užitečné odkazy a doporučení, které vám ukážou další způsoby, jak na sobě pracovat.

Doporučuji dělat menší krůčky, u kterých student většinou vydrží. Proto jsou i moje produkty méně rozsáhlé, praktické a věřím, že je lehko zakomponuje do každodenního života i zaneprázdněný člověk. Kvalitní angličtina je životní styl a upřímně, je to běh na dlouhou trať, tak věřím, že moje menší stravitelné dávky angličtiny vás udrží v kondici co nejdéle.

Produkty a služby na této stránce jsou určené pro středné pokročilé velmi pokročilé studenty angličtiny, bohužel ne pro začátečníky.